Vrste stave za košarko | Workion. ru

V tujih segmentih so internetne stavnice še bolj priljubljene kot v RuNetu.

Stotine tisoč navijačev za športne stave stavijo vsak dan in nekateri uspejo osvojiti ogromen denar . Pogosto tujci postavljajo košarko, pri čemer je ta igra najbolj donosna.

Dejansko imajo stave za košarko več prednosti, toda preden jih uporabite, morate vsaj ugotoviti, kaj so stave za košarko.

Teh ni veliko, strokovnjak pa mora dobro razlikovati vsako vrsto stave. Izkušene boljše igralke pogosto dajejo prednost alternativnim stavam, namesto preprostim stavam - zmagajo, žrebajo ali izgubijo.

Kaj denar vlaga v košarko?

Če obiščete spletišča najboljših stavnic in obiščete dele košarke, boste zagotovo opazili, koliko različnih vrst je Cene so na voljo.

Tu so tisti, ki jih točno srečate:

1. Basic - ta vrsta stave je v vsakem BC. Sprejemajo zmago prve ekipe (P1), druge ekipe (P2) ali žrebanja (X).
  2. Hendikep je določen znesek, ki ga rezultat ne sme odstopati. Obstaja negativna in pozitivna oblika. Na primer, če izberete zagon in postavite ukaz -4. 5 točk, mora zmagati z vsaj 5 točkami. Če se upošteva pozitivna vrednost +5. 5 točk, ekipa ne sme izgubiti z rezultatom manj kot 6 točk.
  3. Skupaj je ena izmed najbolj priljubljenih vrst alternativnih športnih stav. Kakšen je skupni znesek v BC, smo že povedali. Skratka, to je splošni kazalec zapuščenih žog v košarici.
  4. Azijski hendikep je zapletena vrsta stav, kjer je očiten outsider dobil začetek. V majhnih tekmovanjih lahko šibke ekipe dobijo prednost - 6-10 točk. Preprosto povedano, igra se ne začne iz nič, ampak iz odprtega računa. Tukaj je vse enako, na primer, če izberete azijski handicap +10. 5, nato dodajte te točke izbrani ekipi.
  5. Parno ali liho - to je najenostavnejša vrsta stav, pri kateri morate izbrati, s katerim računom se tekmo konča, parnimi ali lihimi.
  6. Najbolj produktivna četrtina - tudi tukaj je mogoče uganiti po imenu. Stava je na ekipo, ki za eno četrtino vrže največ golov za celotno tekmo.
  7. Nadure - ta pogled je mogoče najti tudi v hokejskih stavah. Angleška beseda pomeni "Dodatni čas", stave pa se sprejemajo glede na to, ali bo izdana ali ne.

To so glavne vrste košarko, vendar obstajajo tudi druge možnosti. Stave se odprejo za različne rezultate, denar se položi na tistega, ki bo vodil v prvem polčasu ali bo postal outsider v drugi polovici, katera ekipa bo igralec, ki je dosegel več mečev, koliko diskvalifikacij bo na tekmo in tako naprej.

Ni manj zanimivo, če stavite denar na košarko, zdaj pa tudi veste, katere vrste stav so tukaj.

Profesionalni lovci svetujejo uporabo stav za eno samo vrsto športa, če pa ste dobri v košarki, nogometu, tenisu in drugih igrah, zakaj ne bi porabili več uspešnih stav in s tem povečali svoj kapital.